Başkan’ın Mesajı

Vural Ak
Intercity’nin Değerli İş Ortakları, Çok Kıymetli Dostlarımız ve Çalışanlarımız,

Tam 30 yıl önce çıktığımız heyecanlı yolculuğumuza, hız kesmeden aynı kararlılık ve azimle devam ediyoruz. Türkiye’nin operasyonel filo kiralaması yapan ilk şirketi olarak, sektörün lideri olmanın verdiği sorumlulukla, alanımızda ilklere ve yeniliklere imza atmayı sürdürüyoruz.

Türkiye’nin en büyük şirketlerine filo kiralama hizmeti sunmanın yanı sıra, ülkemizin en büyük kıymetlerinden biri olan Intercity İstanbul Park’a 2013 yılından bu yana büyük titizlikle sahip çıkarak bugünlere getirmenin de haklı gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Tüm dünyayı etkisi altına alan pandemi ve beraberinde getirdiği zorlukların gölgesinde, Intercity olarak kararlılıkla işlerimizi sürdürürken, bir yandan da maddi ve manevi olarak büyük çaba sarf ederek, dünyanın en önemli motor sporları organizasyonu Formula 1 yarışlarını 9 yıl aradan sonra tekrar ülkemize getirme başarısını gösterdik. Devletimize hiçbir maddi yük oluşturmadan bu büyük organizasyonu geri getirmek, her anlamda zor bir yıl olan 2020’de Türkiye adına en olumlu gelişmeler arasında yerini aldı.

Üstün bir başarıyla gerçekleştirdiğimiz Formula 1 organizasyonunu gelecek yıllarda da yine Türkiye’mize kazandırmak için Intercity olarak elimizden gelen gayret ve sorumluluğu göstermeye devam edeceğiz.

Bu zor günlerden en fazla etkilenen sektörlerin başında otomotiv yer alırken, Intercity olarak tüm teslimatlarımızı zamanında gerçekleştirerek, hedeflerimizi tutturuyoruz. Türkiye’nin en büyük ve saygın şirketlerinin filo kiralama hizmetlerinde bizi tercih etmesinin en önemli sebebi; kesintisiz ve kusursuz hizmet anlayışımız ve müşterilerimizin bize duyduğu güçlü güven duygusu oldu, olmaya da devam ediyor.

Güvenilir olmanın vazgeçilmez hedefimiz olduğunu, bu doğrultuda üst düzey iş ahlakıyla dürüst çalışma ilkelerimize uymanın önemini her fırsatta kendimize, çalışma arkadaşlarımıza ve tüm paydaşlarımıza hatırlatmaya ve bu ilkelere harfiyen uymaya devam edeceğiz.

Yetenekli ve yüksek kaliteli iş gücümüz, geleceği kucaklayan dinamik yapımız ve ülkemize olan inancımız, tutkuyla bağlı olduğumuz işimizde yeni yolculuklara çıkmak için bizlere ışık tutuyor. Intercity ailesi olarak büyümeye devam ederken, tüm paydaşlarımıza ve topluma karşı sorumluluklarımızın bilinciyle, ülkemizin refahına katkıda bulunmak birinci önceliğimiz olmaya devam edecek.

Bugün filo kiralama sektöründe en beğenilen ve saygın kurumlardan biri olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bugünden sonra, yenilikleri ve değişimleri kucaklayarak, daha yüksek hedeflerle yolumuza devam edeceğiz. Temel değerlerimize sadık kalarak, stratejilerimizi, iş kollarımızı ve organizasyonumuzu sürekli olarak yenileyecek ve geliştireceğiz. Bu uzun yolculuğumuzda bizlere gösterdikleri güven, inanç, destek ve iş birliği için tüm paydaşlarımıza, dostlarımıza ve çok kıymetli çalışanlarımıza teşekkür ederim.

Saygı, selam ve sevgilerimle.

Vural AK
Intercity Yönetim Kurulu Başkanı