Servis

Araçların bakım ve hasar işlemleri nerede yapılmaktadır?

Bakım ve onarımlarınızı, tüm Türkiye’ye yayılmış 1.000’den fazla servis noktası ile gerçekleştirmekteyiz.

Bakım İşlemlerinde Orijinal Parça Kullanılıyor mu?

Anlaşmalı servislerimizde Blok Muafiyeti Esaslarına uygun, AB Standartlarında orijinal parçalar kullanılmaktadır.

Hangi illerde servis hizmeti veriyorsunuz?

Türkiye genelinde 1.000’den fazla anlaşmalı servislerimiz ile tüm Türkiye çapında hizmet vermekteyiz

7/24 SSH hizmeti verebiliyor musunuz? Bu hizmeti call center aracılığı ile mi veriyorsunuz?

Mesai saatleri içinde firmanıza tanımlı müşteri temsilcisi hizmet vermektedir. Mesai saatleri dışında ise anlaşmalı asistan servislerimiz tarafından bu hizmet verilmektedir.

Mesai saatleri dışında gece yarısı şehirlerarası bir yolda aracım arıza yaptı, yolda kaldık. Bu durumda o lokasyona muadil araç göndermiyor musunuz?

Aracın bulunduğu lokasyona çekici veya yol yardım gönderiyoruz, sözleşme de belirttiğimiz muadil süresi kapsamında muadil aracı tarafınıza hemen ulaştırıyoruz.

Aracımda bir arıza olduğu durumda ne yapmam gerekiyor?

Aracınızda oluşan herhangi bir arıza durumunda, gerekli güvenlik tedbirlerini alarak Intercity Satış Sonrası Hizmetlerinden yardım talep etmelisiniz.
Intercity gerekli yol yardım organizasyonunu yapacaktır.
Satış sonrası hizmetler yetkililerimize iletişim bölümüzdeki bilgileri kullanarak telefon, mail, veya canlı destek yoluyla erişebilirsiniz.
Ek Bilgiler: Araç kullanımı sırasında uyarı ışıklarına dikkat etmelisiniz. (hararet göstergesi, motor arıza ışığı, güvenlik sistemi uyarıları vb.)
Bu uyarılara dikkat etmemeniz durumunda aracınız arızalanabilir ve garanti dışı kalabilir. Belirtilen uyarıların görülmesi durumunda kullanıma devam edilmemeli ve mutlaka Intercity'den yardım talep edilmelidir.
Periyodik bakımların zamanında yapılması için lütfen özen gösteriniz, aksi halde aracınız arızalanabilir ve garanti dışı kalabilir.
Intercity'den onay almadan aracınıza bakım veya herhangi bir işlem yaptırmayınız.
Eğer sözleşmenizde aracınıza yapılan işlemlerle ilgili Intercity'e fatura gönderebileceğinize dair bir madde bulunuyorsa.
Intercity'den onay alarak yaptırdığınız işlemlerle ilgili ödeme tarafınızca yapıldıktan sonra firmamız (fatura detayları aşağıdadır) adına kesilen fatura aslı ve ödeme dekontunuzun ibrazına müteakip geri ödeme cari hesabınıza yapılmaktadır.
Ekim Turizm Tic. ve San. A.Ş
Büyük Mükellefler V.D.: 328 034 1070
Mersis: 0-3280-3410-7000019
Ticaret Sicili: İSTANBUL / 283629-0
Hasar, arıza sonrası aracın hareket etmesi sakıncalı olan durumlarda (özellikle herhangi bir ikaz ışığı yanıyorsa, yağ veya su vs. akma söz konusu ise) çekici ile çekilmesi ve geçici araç temini ile ilgili tüm destek Intercity tarafından verilecektir.