Teslimat

İstanbul içi teslimat ve iadeleri yalnızca İstanbul Park'tan mı gerçekleştiriyorsunuz?

Sözleşme aşamasında farklı bir talebiniz olması durumunda Avrupa yakasındaki diğer bayilerimize araçları indirebiliyoruz. Araç iadelerinde ise araçlara ekspertiz yapıldığı için iadeleri Intercity İstanbul Park adresimizden yapmaktayız.

Araç Teslim Kılavuzu

Araç Teslimatı ile ilgili herhangi bir sorunuz olması durumunda Intercity Satış Sonrası Hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. Satış sonrası hizmetler yetkililerimize iletişim bölümüzdeki bilgileri kullanarak telefon, mail, veya canlı destek yoluyla erişebilirsiniz.

Aracımı ne zaman teslim alabilirim?

Finans onayının verilmesini müteakip sözleşmeniz hazırlanarak firmanıza gönderilir. Firmanızın imzaya yetkili kişileri tarafından imza sirkülerinize uygun bir şekilde imzalanan sözleşme tarafımızca da kontrol edilir ve herhangi bir eksiklik tespit edilmezse onaylanır. Talep etmiş olduğunuz araç stoklarımızda hazır olan bir araç ise sevk verilir ve takriben 1 hafta içerisinde teslim edilir. Eğer bayi stoğunda olan bir araç ise satın alım yapılır ve takriben 10 gün içerisinde teslim edilir. Stoklarda bulunmayan bir araç ise tedarikçiler tarafından iletilen süreler esas alınır.

Aracımın teslim süresi uzadı, ikame/yedek araç alabilir miyim?

Asıl aracınızın teslim süresi uzadığında, eğer dilerseniz asıl aracın özelliklerine yakın bir araç tedarik edilerek, kullanımınıza sunulacaktır. Geçici aracın kullanım şartları asıl aracınızın kiralama şartları ile aynı olacaktır.