Araç İade

Araç iadelerinde ekstra fatura yansıttığınız doğru mu?

Kontrat döneminde verilen beyan hakları araç iade edilmeden kullanılması ve ilgili onarımların yapılması durumunda herhangi bir yansıtma kesinlikle yapılmamaktadır.

İade öncesi beyan haklarının kullanılmayıp, iade sonrası beyan hakkının kullanılmak istenmesi durumunda sözleşme sona erdiği için kaskodan faydalanılamamaktadır.

İade sırasında hala araçlarda hasarların giderilmemiş olması durumunda, mevcut hasarlar belgeleri ve fotoğrafları ile birlikte müşterilerimizle paylaşılarak, fatura edilmektedir.

Zamanında İade Edilmeyen Araçlar Hakkında

Araçlarımızın kira süresi sonunda iade edilmemesi halinde iade edilmeyen gün başına aşağıdaki günlük kira bedelleri uygulanır.
Arıza, hasar, bakım nedeniyle geçici araç verildiği durumlarda işlemlerin tamamlandığı bilgisinin yapılmasına müteakip geçici aracın alındığı yere iade edilmemesi durumunda iade edilmeyen gün başına aşağıda yer alan günlük kira bedelleri uygulanır:
Günlük Kira Bedelleri

Araç İade Kılavuzu

İade edeceğiniz araçların nasıl bir değerlendirmeye tabi tutulduğu hakkında bilgileri burada bulabilirsiniz. Belgeye ulaşmak için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız:
Araç İade Kılavuzu